XXI Torneo de Fútbol de Peñas Celtistas – Fase de Clasificación

Fase de Clasificación

12 de Outubro de 2.017

Grupo A Meixoeiro
09:30 0 PEÑA CELTISTA CENTOLOS CELESTES PEÑA CELTISTA CELTABIRRAS 0
10:15 0 PEÑA MERLEGO CELESTE PEÑA CELTISTA BOINAS CELESTES 3
11:00 6 PEÑA CELTISTA CELTABIRRAS PEÑA MERLEGO CELESTE 2
11:45 0 PEÑA CELTISTA CENTOLOS CELESTES PEÑA CELTISTA BOINAS CELESTES 0
12:30 1 PEÑA CELTISTA CENTOLOS CELESTES PEÑA MERLEGO CELESTE 1
13:15 0 PEÑA CELTISTA CELTABIRRAS PEÑA CELTISTA BOINAS CELESTES 0
Clasificación J G E P GF GC Ptos
PEÑA CELTISTA CELTABIRRAS 3 1 2 0 6 2 5+4
PEÑA CELTISTA BOINAS CELESTES 3 1 2 0 3 0 5+3
PEÑA CELTISTA CENTOLOS CELESTES 3 1 2 0 2 1 5+1
PEÑA MERLEGO CELESTE 3 0 0 3 3 11 0-8
Grupo B Santa Mariña
09:30 PEÑA CELTISTA DO RIBEIRO PEÑA CELTISTA COMANDO CELTA
10:15 2 ASOCIACIÓN IRMANDIÑOS 1923 PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO 3
11:00 0 PEÑA CELTISTA COMANDO CELTA ASOCIACIÓN IRMANDIÑOS 1923 2
11:45 PEÑA CELTISTA DO RIBEIRO PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO
12:30 PEÑA CELTISTA DO RIBEIRO ASOCIACIÓN IRMANDIÑOS 1923
13:15  0  PEÑA CELTISTA COMANDO CELTA  PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO 6
Clasificación J G E P GF GC Ptos
PEÑA CELTISTA RAMALLOSA-CANIDO 2 2 0 0 9 2 6+7
ASOCIACIÓN IRMANDIÑOS 1923 2 1 0 1 4 3 3+1
PEÑA CELTISTA COMANDO CELTA 2 0 0 2 0 8 0-8
PEÑA CELTISTA DO RIBEIRO 0 0 0 0 0 0 0
Grupo C Chapela
09:30 3 PEÑA CELTISTA LÍO EN RÍO PEÑA CELTISTA NATXO INSA 0
10:15 1 PEÑA CELTISTA SIAREIROS.NET PEÑA CELTISTA LECHUZAS CELESTES 4
11:00 1  PEÑA CELTISTA NATXO INSA PEÑA CELTISTA SIAREIROS.NET 1
11:45 1 PEÑA CELTISTA LÍO EN RÍO PEÑA CELTISTA LECHUZAS CELESTES 1
12:30 2 PEÑA CELTISTA LÍO EN RÍO PEÑA CELTISTA SIAREIROS.NET 1
13:15 1  PEÑA CELTISTA NATXO INSA PEÑA CELTISTA LECHUZAS CELESTES 3
Clasificación J G E P GF GC Ptos
PEÑA CELTISTA LECHUZAS CELESTES 3 2 1 0 8 3 7+5
PEÑA CELTISTA LIO EN RIO 3 2 1 0 6 2 7+4
PEÑA CELTISTA SIAREIROS.NET 3 0 1 2 3 7 1-4
PEÑA CELTISTA NATXO INSA 3 0 1 2 2 7 1-5
Grupo D Candeán
09:30 1  PEÑA CELTISTA IAGO ASPAS P. CELTISTA MI BENDITA CONDENA 5
10:15 4 PEÑA CELTISTA CELTAS DO VERDUGO PEÑA CELTISTA HORDAS CELESTES 0
11:00  3 P. CELTISTA MI BENDITA CONDENA PEÑA CELTISTA CELTAS DO VERDUGO 2
11:45  3 PEÑA CELTISTA IAGO ASPAS PEÑA CELTISTA HORDAS CELESTES 1
12:30  1 PEÑA CELTISTA IAGO ASPAS PEÑA CELTISTA CELTAS DO VERDUGO 1
13:15  5 P. CELTISTA MI BENDITA CONDENA PEÑA CELTISTA HORDAS CELESTES 0
Clasificación J G E P GF GC Ptos
P. CELTISTA MI BENDITA CONDENA 3 3 0 0 13 3 9+10
PEÑA CELTISTA CELTAS DO VERDUGO 3 1 1 1 7 4 4+3
PEÑA CELTISTA IAGO ASPAS 3 1 1 1 5 7 4-2
PEÑA CELTISTA HORDAS CELESTES 3 0 0 3 1 12 0-11
Grupo E Sárdoma
09:30 2  PEÑA CELTISTA OS ZOQUEIROS PEÑA CELTISTA DE ARBO 1
10:15 0  PEÑA CELTISTA TERRA CELESTE P. CELTISTA PREFERENCIA CELESTE 1
11:00  2 PEÑA CELTISTA DE ARBO PEÑA CELTISTA TERRA CELESTE 1
11:45  1 PEÑA CELTISTA OS ZOQUEIROS P. CELTISTA PREFERENCIA CELESTE 0
12:30  2 PEÑA CELTISTA DE ARBO P. CELTISTA PREFERENCIA CELESTE 0
13:15  2  PEÑA CELTISTA OS ZOQUEIROS PEÑA CELTISTA TERRA CELESTE 0
Clasificación J G E P GF GC Ptos
PEÑA CELTISTA OS ZOQUEIROS 3 3 0 0 5 1 9+4
PEÑA CELTISTA DE ARBO 3 2 0 1 5 3 6+2
P.CELTISTA PREFERENCIA CELESTE 3 1 0 2 1 3 3-2
PEÑA CELTISTA TERRA CELESTE 3 0 0 3 1 5 0-4

Os partidos terán unha duración de 40 minutos, dividos en dous tempos de 20 minutos cun descanso de 5 minutos.

Clasifícanse para xogar a fase final o primeiro e segundo clasificado de cada grupo máis os dous mellores terceiros, o que farán un total de 12 equipos.

Nestes partidos, vense preseleccionar xogadores para disputar o amigable do XXV Aniversario da Federación de Peñas Celtistas, que se celebrará no mes de agosto de 2018.